Satış ve Danışma Hattı: 05051237033 Türkçe

Palyaço Hizmetleri

   Yüz boyama aktivitemiz ile minik ziyaretçilerimizi birbirinden güzel, birbirinden eğlenceli karakterlere dönüştürüyoruz. Çocuklar, alerji yapmayan özel boyalar ile yüzlerine birbirinden değişik deniz canlısının resmini çizdirebilir,hayallerindeki masal kahramanı olabilirler.Yüz boyama aktivitesi için animasyon abisi yada animasyon abisi temin edilebilir.Sadece yüz veya vücut boyama için hazırlanmış özel boyalar ile yapılan bu eğlenceli aktiviteye tüm minik ziyaretçilerimizi bekliyoruz.

 

Sosis balon diye adlandırılan uzunluğu 1 metre cıvarında olan rengarenk balonlar ile kedi, köpek, kılıç, kalp, kuş, araba, uçak, kelebek, şapka, çiçek gibi figürler animatörlerimiz tarafından oluşturulup minik arkadaşlarımıza hediye edilir.

    Genellikle palyaçolarımız bunları doğum günlerinde yada alış veriş merkezlerinde çeşitli aktiviteler eşliğinde minik arkadaşlarımıza hediye ederler. Sosis balonlardan kedi, köpek, kılıç, kalp, kuş, araba, uçak, kelebek, şapka, çiçek gibi şekiller en yaygın olan türlerdir.Doğum günü partisine katılan çocuklara hediye edebileceğiniz sosis balonlar animatörlerimiz tarafından yapılmaktadır.

   Parti,eğlence ve yaş günlerinde evin,cafenin,odanın,evinizin bulunduğu sosyal tesisin kısacası doğum gününün kutlanacağı alanın parti havasına bürünmesi için baskılı balonlar, happy brithday yazısı , doğum günü süsleri ,uçan balon, , papatya balon,tül ve kağıt süslemelerle yapılan isteğe göre,yaş grubuna göre seçilen çizgi karakter teması baz alınarak görsellik ön planda tutularak , siz değerli müşterilerimizin bu heyecanlı gününde daha az yorulması ve süslemeye ayıracağınız zamanı davetlilerinize ayırmanızı sağlayan bir çalışmadır.

Organizasyon firması olarak palyaco,palyaço,palyanço,palyanco,doğum günü palyaçosu,doğum günü için palyaço,açılış için palyaço,doğum günü partisi,doğum günü organizasyonu,doğum günü süsleme,palyaço servisi,palyaço kiralama,palyaço hizmeti,animatör hizmeti,animatör abi,animatör abla,oyun abisi,oyun ablası gibi telaşınıza cevap veriyoruz.